PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116541}
6,1 261
ocen
6,1 10 1 261
Po drugiej stronie słońca
powrót do forum filmu Po drugiej stronie słońca

Jestem zaskoczony, ze tak malo osob widzialo ten film. Bardzo ciekawy pomysl na fabule. Realizacja pozostawia troszeczke do zyczenia (kilka dluzyzn), ale ogolnie film jest solidnie zrobiony i godny polecenia. Moze przydalby sie jakis remake? Ale tylko pod warunkiem, ze tego nie spieprza!

użytkownik usunięty
Alex_de_Large

W zasadzie zgodzę się z przedpiścą, lecz remake chyba można by sobie darować. W końcu cały urok tego filmu poleca właśnie na tej jego starości, z jej błędami, nowoczesnym sztafażem (choć lata 60. aż kłują w oczy - fryzury, ciuchy, makijaże), post-LSD-owymi ;) i post-Kubrickowymi psychodeliami wizualnymi. Fajnie się to ogląda i nie chciałabym żadnych remake'ów, tym bardziej, że obecnie niemal regułą jest spierniczenie historii zaczerpniętej z pierwowzoru.

Wiem, że film jak na czas kiedy go oglądałem (poczatek lat 70-ch) był super. Sam już pomysł scenariusza był czymś godnym uwagi. Niestety dawno go już nie widziałem. Może ktoś wie jak dotrzeć do jego kopii?

ocenił(a) film na 7
jerzyc

Z pomoca przyjdzie Ci na pewno Internet ;)

Alex_de_Large

Internet dopomógł ;) Ale nie mogę znaleźć napisów. Tylko angielskie są :( Czy ktoś mi pomoże?

ocenił(a) film na 7
Koshara

Czemu nie? Napisz maila czy cos, a zobaczymy co da sie zrobic ;)

Alex_de_Large

A mogę dostać jakieś namiary na tą wersję internetową?

Alex_de_Large

A mogę dostać jakieś namiary na tą wersję internetową?

ocenił(a) film na 7
jerzyc_2

Niestety tutaj nie moge ci pomoc. To bylo daaawno temu...

Alex_de_Large

Czy ktoś coś wie w temacie polskie podpisy. Film jakoś mi wskoczył ma HDD, ale podpisy mam angielskie. Może da się to jakoś przerobić?

ocenił(a) film na 7
jerzyc_2

Znalazlem kiedys polskie napisy. Daj jakis namiar na siebie to podesle. Ale uzbroj sie w cierpliwosc, bo bed eich musial ostro poszukac! :)

Alex_de_Large

jerzyc(at)wp.eu
Poczekam cierpliwie. W międzyczasie próbuję tłumaczyć wersję angielską. To też trochę potrwa. Ciekawe co będzie szybciej. :)

jerzyc_2

http://chomikuj.pl/geodezja/filmy+sci-fi+i+BAJKI tu jest ten filmik ....

ocenił(a) film na 8

W sumie rzeczywiście dobry film. Co do dłuuuuuuużyzn to może trafiły się raz czy dwa, więc nie ma tragedii. Generalnie nawet dziś efekty specjalne nie są specjalnie straszne i bardzo jestem zdziwiony że w "polskim internecie" nie ma za wiele informacji o tym filmie. Jesli ktoś by go szukał to można znaleźć w internetowym sklepie torrent (polecam wersje TMRC).

Alex_de_Large

a widział ktoś nasze napisy?

damian252

Owszem. Są polskie napisy.

jerzyc_2

ale nie do mojej wersyji:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones