PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157959}

Eskadra 633

633 Squadron
6,6 332
oceny
6,6 10 1 332
Eskadra 633
powrót do forum filmu Eskadra 633

Naprawdę dobry

ocenił(a) film na 8

Klasyk brytyjskiego kina wojennego.
Fabuła trzymająca się kupy, dobra gra aktorska i największa zaleta:
to chyba jeden z ostatnich filmów gdzie oglądamy prawdziwe maszyny zamiast makiet czy animacji komputerowej.
Scena z B-25 wykonującego nocny zrzut w malowaniu srebrno-białym budzi niesmak który w 200% jest rekompensowany faktem, że na akranie oglądamy prawdziwego B-25.
U mnie 8/10

badluck13

Nie wiem czy George Lucas nie zapatrzyl sie na ten film piszac scenariusz o ataku mysliwcow na Gwiazde Smierci ;)
Btw, Mosquito to byly najszybsze samoloty IIWS do czasu pojawienia sie odrzutowcow.

użytkownik usunięty
CyboRKg

Chyba przesadzileś z tą prędkością Mosquito. Według anglojęzycznej wikipedii najszybsza wersja Mosquito mogła osiagnąć do 668km/h, czyli ustępowały najszybszym myśliwcom wprowadzonym po1943r. Szybsze od Mosquito na pewno były myśliwce Corsair, Thunderbolt, Mustang, czy niemiecki Focke-wulf FW-190.

Jesli juz nawet to nie ja tylko tworcy serialu http://www.filmweb.pl/serial/Battle+Stations-2000-540221. Sezon piaty, odcinek 1: "Mosquito Attack"

ocenił(a) film na 8
badluck13

Bardzo dobry film, z wielką przyjemnością obejrzałem tego staruszka - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 10
badluck13

Dokładnie, dla mnie zawsze prawdziwy samolot dodaje dużo więcej jakości niż wszelkie komputerowe efekty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones